Tanečnice
031

Eva Fuková (1927 - 2015)

Tanečnice, 1959

later gelatin silver print, mírně poškozeno | 28 x 32,3 cm | sign. vzadu Eva Fuková 1959, opatřeno razítkem autorky Eva Fuka | rámováno

Eva Fuka, Pábení, obr. 12, srovnání, Leica Gallery, Praha, 2013

VYVOLÁVACÍ CENA: 23 000 Kč