Fryné 15
045

Miloslav Stibor (1927 - 2011)

Fryné 15, 1985

vintage gelatin silver print | 29 x 35 cm | sign. Stibor 85, vzadu opatřeno razítkem ČFVÚ | 2/5 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 300 Kč