Čekání na pohlazení
053

Tono Stano (1960)

Čekání na pohlazení, 1993

vintage gelatin silver print | 48 x 42 cm | sign. Tono Stano 1993 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 50 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 70 000 Kč