Imaginární krajina
063

Miroslav Bílek (1937 - 2000)

Imaginární krajina, nedatováno

vintage gelatin silver print | 39 x 50 cm | sign. M. Bílek | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 900 Kč