Ze série Moje ZOO
087

Miloš Koreček (1906 - 1989)

Ze série Moje ZOO, nedatováno

vintaget gelatin silver print | 23,5 x 17,8 cm | sign. vzadu Miloš Koreček

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 300 Kč