Z pouti
096

Ivo Loss

Z pouti, nedatováno

vintage gelatin silver print | 18 x 18 cm | sign. vzadu I. Loss

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 300 Kč