Dívka v růžové
124

Jaroslav Vávra (1920 - 1981)

Dívka v růžové, nedatováno

vintage gelatin silver print | 23,2 x 17,2 cm | sign. vzadu Jaroslav Vávra

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 600 Kč