Z cyklu Pražský chodec
129

Jiří Všetečka (1937 - 2016)

Z cyklu Pražský chodec, nedatováno

digitální tisk na výstavním panelu | 40 x 40 cm | sign. Jiří Všetečka | rámováno

Jiří Všetečka, Praha světlem tvořená, str. 155, Nakladatelství Jiří Všetečka, Praha, 2013

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 200 Kč