Malá Strana
130

Jiří Všetečka (1937 - 2016)

Malá Strana, nedatováno

digitální tisk na výstavním panelu | 40 x 40 cm | sign. Jiří Všetečka | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč