Kočka v okně
134

Jiří Všetečka (1937 - 2016)

Kočka v okně, nedatováno

vintage gelatin silver print | 39 x 40 cm | sign. Jiří Všetečka | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 200 Kč