>x
Šachy
005

Ladislav Emil Berka (1907 - 1993)

Šachy, nedatováno

later gelatin silver print | 21,4 x 28,8 cm | sign. vzadu L. E. Berka

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč