Chlapec
011

Dagmar Hochová (1926 - 2012)

Chlapec, nedatováno

vintage gelatin silver print | 29,8 x 19,2 cm | sign. vzadu Dagmar Hochová

VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč