Struktury II.
020

Miloš Koreček (1906 - 1989)

Struktury II., 70. léta

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 40 x 29,6 cm | sign. vzadu Miloš Koreček

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 800 Kč