Struktury III.
021

Miloš Koreček (1906 - 1989)

Struktury III., 70. léta

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 39,8 x 29,5 cm | sign. vzadu Miloš Koreček

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 000 Kč