Náměstí
026

Fratelli Alinari

Náměstí, nedatováno

vintage gelatin silver print | 25,4 x 34,6 cm | značeno hlubotiskem Fratelli Alivari

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč