Sklo
030

Jindřich Brok (1912 - 1995)

Sklo, 1957

later gelatin silver print | 28,9 x 20,2 cm | vzadu značeno Jindřich Brok, Sklo, 1957 | rámováno

ze souboru FOTOGRAFIE 1928-1958

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 700 Kč