Telč
036

Josef Ehm (1909 - 1989)

Telč, 1953

later gelatin silver print | 29 x 24 cm | vzadu značeno Josef Ehm, Telč, 1953 | rámováno

ze souboru FOTOGRAFIE 1928-1958

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč