Kaleidoskop II.
042

Gabina Fárová (1963)

Kaleidoskop II., 2003

serigrafie | 60 x 60 cm | sign. Gabina 03 | 1/2 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 9 500 Kč