Pohled do Čech
043

Zdenko Feyfar (1913 - 2001)

Pohled do Čech, 1946

later gelatin silver print | 24,3 x 28,9 cm | vzadu značeno Zdenko Feyfar, Pohled do Čech, 1946 | rámováno

ze souboru FOTOGRAFIE 1928-1958

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 900 Kč