Hlava
046

Fedor Gabčan (1940)

Hlava, nedatováno

vintage gelatin silver print | 50,7 x 40,3 cm | sign. vzadu Gabčan

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč