Zachráněný
049

Karel Hájek (1900 - 1978)

Zachráněný, 1934

later gelatin silver print | 29,1 x 22,9 cm | vzadu značeno Karel Hájek, Zachráněný, 1934 | rámováno

ze souboru FOTOGRAFIE 1928-1958

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč