Dva kamarádi
068

Karel Otto Hrubý (1916 - 1998)

Dva kamarádi, nedatováno

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 29,7 x 38 cm | sign. vzadu K. O. Hrubý

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč