Dům koček
080

Karel Koutský (1965)

Dům koček, 2016

vintage gelatin silver print | 25,3 x 36,8 cm | sign. vzadu Karel Koutský 2016, značeno autorským razítkem Karel Koutský | 1/6

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč