Detail
085

Karel Ludwig (1919 - 1977)

Detail, 1947

later gelatin silver print | 24 x 28,9 cm | vzadu značeno Karel Ludwig, Detail, 1947 | rámováno

ze souboru FOTOGRAFIE 1928-1958

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 900 Kč