Leden
086

Jan Lukas (1915 - 2006)

Leden, 1957

later gelatin silver print | 29 x 24 cm | vzadu značeno Jan Lukas, Leden, 1957 | rámováno

ze souboru FOTOGRAFIE 1928-1958

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč