Église St. Vincent de Paul
105

Achille Quinet (1831 - 1900)

Église St. Vincent de Paul, nedatováno

vintage gelatin silver print | 19,5 x 24,8 cm | značeno razítkem Achille Quinet

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč