Fontaine St. Michel
106

Achille Quinet (1831 - 1900)

Fontaine St. Michel, nedatováno

vintage gelatin silver print | 24,5 x 19,5 cm | značeno razítkem Achille Quinet

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč