Z cyklu Pražský chodec
135

Jiří Všetečka (1937 - 2016)

Z cyklu Pražský chodec, nedatováno

vintage gelatin silver print | 24,1 x 27,8 cm | sign. vzadu Jiří Všetečka, opatřeno razítkem autora

Jiří Všetečka, Pražský chodec, str. 132, ČTK, Praha, 1985; Jiří Všetečka, Všenáprava obrazem, str. 156, M. Dostoupil, Praha, 2009

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 300 Kč