Porod
136

Jiří Všetečka (1937 - 2016)

Porod, nedatováno

vintage gelatin silver print | 20,5 x 21,7 cm | sign. vzadu Jiří Všetečka, opatřeno razítkem autora

Jiří Všetečka, Chodec s objektivem, str. 237, Nakladatelství J. Všetečka, Praha, 2015

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč