Z cyklu Pražský chodec
137

Jiří Všetečka (1937 - 2016)

Z cyklu Pražský chodec, nedatováno

vintage gelatin silver print | 40,2 x 40 cm | sign. vzadu Jiří Všetečka

Jiří Všetečka, Všenáprava obrazem, str. 29, M. Dostoupil, Praha, 2009

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč