<x
Krajina u Hlubočep
144

Eugen Wiškovský (1888 - 1964)

Krajina u Hlubočep, 1939

later gelatin silver print | 21,5 x 39 cm | vzadu značeno Eugen Wiškovský, Krajina u Hlubočep, 1939 | rámováno

ze souboru FOTOGRAFIE 1928-1958

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 100 Kč