SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 16. června 2019
od 15.00 hodin
11.6. - 16.6. 2019
pastel na papíře, vintage gelatin silver print | 32,6 x 24,5 cm; 23,6 x 15,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
017fix na papíře, vintage gelatin silver print | 33,7 x 26,9 cm; 23,9 x 18 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 48 000 Kč
vintage gelatin silver print | 14,2 x 8,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč
vintage gelatin silver print | 15,4 x 8,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
121vintage gelatin silver print | 17,6 x 8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 24 000 Kč
vintage gelatin silver print | 10,3 x 15,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 500 Kč
vintage gelatin silver print | 15,5 x 12,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
vintage gelatin silver print | 13 x 17,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 500 Kč
vintage gelatin silver print | 17 x 11 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč