Moře
026

Stanko Abadžič (1952)

Moře, nedatováno

vintage gelatin silver print | 18,2 x 26,9 cm | sign. vzadu Stanko Abadžič

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 200 Kč