Asfaltér
049

Antonín Gribovský (1933 - 1989)

Asfaltér, nedatováno

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 18,7 x 39 cm | sign. vzadu Gribovský Ant.

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč