Prodavačka
050

Antonín Gribovský (1933 - 1989)

Prodavačka, nedatováno

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 21,4 x 16,1 cm | sign. vzadu Gribovský

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč