Kytice
127

Ladislav Postupa (1929 - 2016)

Kytice, 1979

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 30 x 30,2 cm | sign. vzadu L. Postupa 1979

Ladislav Postupa, Galerie U Rytíře, Liberec, 2010

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 200 Kč