Motýl
128

Ladislav Postupa (1929 - 2016)

Motýl, 1976

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 29,8 x 30,3 cm | sign. vzadu L. Postupa 1976

Ladislav Postupa, Galerie U Rytíře, Liberec, 2010

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 200 Kč