Cenzura
131

Ladislav Postupa (1929 - 2016)

Cenzura, 1990

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 17,9 x 18 cm | sign. vzadu L. Postupa 1990

Ladislav Postupa, Galerie U Rytíře, Liberec, 2010

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč