Zima stromů
133

Josef Prošek (1923 - 1992)

Zima stromů, 1953

later gelatin silver print | 29,2 x 24 cm | vzadu značeno Josef Prošek, Zima stromů, 1953 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč