Z pražského nábřeží
143

Miloš Šindelář (1945)

Z pražského nábřeží, nedatováno

vintage gelatin silver print | 38,5 x 29,1 cm | vzadu značeno Miloš Šindelář

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč