Josef Sudek
151

Jiří Toman (1924 - 1972)

Josef Sudek, nedatováno

later gelatin silver print | 18,8 x 17 cm | značeno vzadu Jiří Toman

VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 850 Kč