Clown
417

Martin Martinček (1913 – 2004)

Clown, nedatováno

vintage gelatin silver print | 39,5 × 30 cm | sign. vzadu, adjustováno na výstavním panelu

Československá fotografie 1918–1978, Kassel, Německo, 1980

Československá fotografie 1918 – 1978, nestránkováno, ČTK, Praha, 1980

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč