419

Jaroslav RÖssler (1902 – 1990)

Bez názvu, nedatováno

posthumous gelatin silver print | 19,7 × 24,4 cm | sign. vzadu Sylvie Vítová – Rösslerová 1999

VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč