Kompozice
420

Josef Istler (1919 – 2000)

Kompozice, nedatováno

later gelatin silver print | 26 × 19 cm | sign. Istler

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč