Snake
442

Eva Fuková (1927)

Snake, nedatováno

vintage gelatin silver print | 23,5 × 17 cm | sign. vzadu Eva Fuková

VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč