Vývrat
474

Petr Helbich (1929)

Vývrat, nedatováno

vintage gelatin silver print | 12,7 × 17,7 cm | sign. Helbich, na rubu opatřeno razítkem Mudr. Petr Helbich

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč