519

Veronika Drahotová (1975)

Bez názvu, 2000

digitální tisk | 39,5 × 49,5 cm |
sign. vzadu Veronika Drahotová 2000, 1/1 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč