Kočka
528

Alexander Hackenschmied (1907 – 2004)

Kočka, nedatováno

vintage gelatin silver print, karton | 24 × 19,8 cm | sign. vzadu A. Hammid

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno z pozůstalosti autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 27 000 Kč