Maya Deren
530

Alexander Hackenschmied (1907 – 2004)

Maya Deren, nedatováno

vintage gelatin silver print | 19,2 × 24 cm | nesign.

Revue Art 2/15, str. 73, Prague Auctions, Praha, 2015

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno z pozůstalosti autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 25 000 Kč