544

František Dostál (1938)

Bez názvu, nedatováno

vintage gelatin silver print | 27,5 × 37,5 cm | sign. vzadu František Dostál

Trvalé bydliště Praha, str. 194, Československý spisovatel, Praha, 1986

Život na psí knížku, str. 20, Koala, Praha, 1992

Encyklopedie českých a slovenských fotografů, str. 58, ASCO, Praha, 1993

Prahou jít a koukat, str. 140, Akcent, Praha, 2005

František Dostál, Praha, str. 34, Ostrov, Praha, 2010

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč